Naredili smo več kot 1000 projektov.

Podjetje z dolgoletnimi izkušnjami na področju obnove in gradnje objektov.

PROJEKTIRANJE

Izdelujemo vse vrste gradbenih načrtov. Specializirani smo na področju projektiranja komunalne infrastrukture, pomorske gradnje in urejanja vodnega režima. Ponašamo pa se tudi s številnimi projekti na področju visokih gradenj.

KANALIZACIJE

Izdelujemo načrte kanalizacijskih omrežij za odvajanje odpadne padavinske vode in odpadne komunalne vode, v razponu od načrta priključevanja posameznega objekta na javno kanalizacijsko omrežje do kompleksnih projektov odvajanja voda na območju celotnih mest.

ZUNANJE UREDITVE

Ureditev dostopnih cest,
višinska regulacija, ureditev podpornih konstrukcije za premagovanje višinskih razlik, hortikulturna ureditev, namakalni sistemi.

POMORSKA GRADNJA

Specializirani smo za projektiranje pomorskih gradenj, ki zajemajo marine, pristanišča , pomole, obalne zidove, kopališča, pomorske izpuste in zajeme.

VODARSTVO

Izdelujemo študije polavne ogroženosti, projekte za obrambo pred poplavami in vodno erozijo, zadrževanje voda in proda

NADZOR IN SVETOVANJE

Izvajamo gradbeni nadzor pri gradnji objektov in visokih gradenj. Nadzorujemo ali se gradnja izvaja skladno s projetno dokumentacijo, ali se pri izvajanju del spoštuje dogovorjeni rok izgradnje, …

KDO SMO

ISAN 12 je družba, ki projektira in nudi usluge projektantskega inženiringa. Specializirana je za objekte nizke gradnje. Poslujemo predvsem na področju občin vodnega območja morja s pritoki (občine Koper, Izola, Piran, Ankaran, Pivka, Postojna, Sežana, Ilirska Bistrica, Divača, Komen, Hrpelje-Kozina).

REFERENCE

Naredili smo več kot 1000 projektov.

EKIPA ISAN 12

Marinko Novak
i.g. / direktor
marinko@isan12.com
Iztok Kleibencetl
u.d.i.g. / vodja projektov
iztok@isan12.com
Majda Jerman
u.d.i.g. / projektant
majda@isan12.com
mag. Romina Korenika
i.o.g / projektant
romina@isan12.com
Helena Ugrin
u.d.i.v.k.i. / projektant
helena@isan12.com
Rok Confidenti
d.i.g. / projektant
rok.confidenti@isan12.com
Gorica Spasojević
s.t. / projektant
gorica@isan12.com

Projektiraj z nami

Pošlji mail
ISAN 12 d.o.o.
Ulica 15. Maja 15, 6000 Koper, Si
00 386 5 631 02 20
info@isan12.com
ID za DDV: SI 76154858
MŠ: 5384443000
IBAN SI56 1010 0002 9020 649 (Ba Koper)
IBAN SI56 0223 6025 6559 906 (NLB)